Povedali o Dobrotkách

Eva
Nemyslela som si, že zdravé jedlo môže byt také veľmi chutné a pestré. Monika mi dokázala opak. Veľmi kvalitná, chutne pripravená a hlavne neustále pestrá strava je dokaz opaku. Každý deň sa teším na ďalšie jedlo a ktoré je pripravené presne na moje potreby.
Jarmila
Strava je veľmi chutná a mimoriadne pestrá. Som veľmi spokojná. Len tie plasty... nezvažovali ste nejaké vlastné obedáre alebo nádoby stravníkov?
Iveta
Vďaka tejto vyváženej strave bez aktívneho cvičenia , len pravidelne prechádzky sa mi podarilo schudnúť 26 kg , stále pokračujem v odbere stravy pretože je chutná a vyvážená a ušetrí mi veľa času , ktorý môžem venovať sebe . Mám plno energie veľmi rada trávim čas v prírode a jasne že mi lichotí keď ma ľudia chvália ako dobre vyzerám .Ak chce ktokoľvek zmeniť svoj život a mať plno energie a jasne cítiť sa úžasne tak len do toho treba začať a výsledky sa určite úkazu . Je to zmena životného štýlu Som ozaj rada že som sa na to dala, naučila som sa pravidelne a zdravo jesť Ďakujem DOBROTKÁM.
Barbora
Až prekvapivo chutné, zdravé, vyvážené a najmä pestré jedlá, stále niečo nové. Každý deň sa teším. Ďakujem veľmi za takúto perfektnú prácu. Radosť redukovať 😀
Previous slide
Next slide

Miesto pre Vaše odporúčania a postrehy

dobroty od dobrotky