Ahojte Levičania,
Keď sme sa pohrávali s myšlienkou otvoriť naše dobrotky našli sa jednotlivci ,ktorí nám hovorili “Neotváraj to,už tu také bolo,nepôjde to,ľuďom vyhovujú menučka v reštikách”. “to ,že vieš variť doma neznamená, že budeš dobrá v gastre”

A teraz stojím pri chladničkách plných tašiek mojich skvelých klientov a nemám slov.

Levičania patrí Vám veľké ĎAKUJEM,že dbáte o svoje telo. ĎAKUJEM,že Vám nie je ľahostajná Vaša životospráva. A ďakujem Vám,že ste sa rozhodli zveriť do rúk práve mne. Neskutočne si Vás vážim každého jedného.


Vážim si Vaše pozitívne ohlasy na naše papanie,samozrejme aj za odporúčania čo by sme mohli zlepšiť. Poteší ma pozitívna reakcia,ale aj negatívna pretože tie nás posúvajú vpred a motivujú sa zlepšovať.
Som hrdá akú rodinu a dôveru si spoločne v dobrotkách buduje.

Nie sme klasická krabičková strava,to ste si už mnohí všimli. Nám nejde o to aby ste za mesiac schudli 15kg a mali sme s Vami pokoj. Nám nejde o to aby ste hladovali pri nastavených 1200kcal na deň.

Nám ide o to aby sme Vám ukázali ,že to všetko krásne ide bez reštrikcii v strave. Ide nám o PESTROSŤ,PRAVIDELNOSŤ a Vašu RADOSŤ z krabičiek. Ide nám o to aby ste pochopili,že zdravá cesta redukcie hmotnosti je o VYTRVALOSTI a NÁVYKOCH nie o rýchlosti zhodených kilogramov.
Ide nám o to aby ste pochopili,že nie je potrebné pchať do seba len tvaroh,vajcia,cottage cheese a všetky formy bielkovín v strave. V strave sú dôležité aj sacharidy a tuky (hlavne pre ženy). Snažíme sa Vám ukázať ,že nie je potrebné nastavovať si kalorický príjem na 1200kcal (čo je žalostne málo a spôsobí to oveľa viac negatívneho ako pozitívneho). Snažíme sa z Vás vychovať zdravo fungujúcich ľudí,ktorí sa chcú naučiť správne stravovať. Nesnažíme sa z Vás vychovať bodybuilderov.
Jedlo je neodmysliteľnou súčasťou našich životov a my chceme aby ste sa na každú jednu krabičku počas dňa tešili.
Ďakujem,že vďaka Vám má naša snaha význam.

 

Som zástanca toho,že keď do niečoho vložíš svoje srdce a robíš to z lásky a rád dvojnásobok toho sa ti vráti.

Urobím pre Vás všetko čo bude v mojich silách drahí klienti. Pretože my sme DOBROTKY❤️👩🏼‍🍳
Nie ja, nie vy ale MY.

Dnes sme sa rozhodli osladiť deň našim klientom vo forme brownie z kokosovej múky.
Prečo?
Pretože zakazovať si sladké,nemá význam. Telo potrebuje aj sladké a časom by si ho aj tak samé vypýtalo. Keď je tvoja strava počas dňa vyvážená (trošku z toho-trošku z toho) a pestrá nemáš dôvod siahať po “nezdravých” potravinách. To isté platí aj pri pečive a prílohách. V dobrotkách ti doprajeme všetko.
Zapamätaj si,že neexistuje žiadna diéta,ktorá by dokázala to čo zdravý životný štýl.

Majte krásny deň a ďakujeme,že vďaka Vám ho máme aj my každý deň v dobrotkách.

Posielam veľké objatie,
Vaša dobrotka👩🏼‍🍳❤️